Svenska

LAYER logoLAYER Finansieringsräntor

11 Börs · avg 0.0021%

BörsRäntaÅrsbasis
Crypto.com logoCrypto.com0.0147%16.1%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
BingX logoBingX0.0050%5.5%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0050%5.5%
Bitunix logoBitunix0.0046%5.1%
LBank logoLBank0.0028%3.1%
Binance logoBinance0.0015%1.6%
Hyperliquid logoHyperliquid0.0013%1.4%
MEXC logoMEXC0.0012%1.3%
Gate logoGate-0.0003%-0.3%
Aster logoAster-0.0176%-19.2%

Ackumulerad funding (7d, %)

Finansieringsräntor · binance (7d, %)

Relaterade data

LAYER LikvidationsdataLAYER Öppna positionerLAYER Long/Short-kvot