Svenska

ARC logoARC Finansieringsräntor

10 Börs · avg 0.0161%

BörsRäntaÅrsbasis
Gate logoGate0.0635%69.5%
Bybit logoBybit0.0498%54.5%
Crypto.com logoCrypto.com0.0159%17.4%
Binance logoBinance0.0128%14.1%
Bitget logoBitget0.0118%12.9%
Lighter logoLighter0.0096%10.5%
BingX logoBingX0.0073%8.0%
Aster logoAster0.0050%5.5%
Kraken logoKraken-0.0002%-0.2%
KuCoin logoKuCoin-0.0150%-16.4%

Ackumulerad funding (7d, %)

Finansieringsräntor · binance (7d, %)

Relaterade data

ARC LikvidationsdataARC Öppna positionerARC Long/Short-kvot