Polski

ARC logoARC Stopy finansowania

10 Giełda · avg 0.0253%

GiełdaStopaW skali roku
KuCoin logoKuCoin0.0701%76.8%
Bitget logoBitget0.0313%34.3%
BingX logoBingX0.0312%34.2%
Bybit logoBybit0.0307%33.6%
Binance logoBinance0.0259%28.4%
Kraken logoKraken0.0253%27.7%
Crypto.com logoCrypto.com0.0194%21.2%
Lighter logoLighter0.0096%10.5%
Gate logoGate0.0050%5.5%
Aster logoAster0.0050%5.5%

Skumulowany funding (7d, %)

Stopy finansowania · binance (7d, %)

Powiązane dane

ARC Dane o likwidacjachARC Otwarte pozycjeARC Wskaźnik Long/Short