Norsk

SNDK logoSNDK Finansieringsrater

14 Børs · avg 0.0428%

BørsRateÅrlig
KuCoin logoKuCoin0.0682%74.7%
Aster logoAster0.0636%69.6%
Binance logoBinance0.0634%69.5%
LBank logoLBank0.0630%69.0%
HTX logoHTX0.0593%64.9%
Bitunix logoBitunix0.0586%64.2%
Bitget logoBitget0.0520%56.9%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0489%53.5%
Bybit logoBybit0.0374%41.0%
Lighter logoLighter0.0272%29.8%
Paradex0.0247%27.0%
Gate logoGate0.0200%21.9%
Crypto.com logoCrypto.com0.0108%11.8%
Kraken logoKraken0.0029%3.2%

Akkumulert funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterte data

SNDK LikvideringsdataSNDK Åpne posisjonerSNDK Long/Short-forhold