Norsk

VTHO logoVTHO Finansieringsrater

7 Børs · avg 0.0048%

BørsRateÅrlig
Crypto.com logoCrypto.com0.0172%18.9%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
Gate logoGate0.0050%5.5%
Bitunix logoBitunix0.0027%3.0%
Binance logoBinance0.0014%1.5%
MEXC logoMEXC0.0013%1.4%
BingX logoBingX0.0011%1.2%

Akkumulert funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterte data

VTHO LikvideringsdataVTHO Åpne posisjonerVTHO Long/Short-forhold