Svenska

VTHO logoVTHO Finansieringsräntor

7 Börs · avg 0.0048%

BörsRäntaÅrsbasis
Crypto.com logoCrypto.com0.0172%18.9%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
Gate logoGate0.0050%5.5%
Bitunix logoBitunix0.0027%3.0%
Binance logoBinance0.0014%1.5%
MEXC logoMEXC0.0013%1.4%
BingX logoBingX0.0011%1.2%

Ackumulerad funding (7d, %)

Finansieringsräntor · binance (7d, %)

Relaterade data

VTHO LikvidationsdataVTHO Öppna positionerVTHO Long/Short-kvot