Slovenčina

XAN logoXAN Sadzby financovania

10 Burza · avg 0.0240%

BurzaSadzbaRočne
KuCoin logoKuCoin0.0498%54.5%
Binance logoBinance0.0362%39.7%
MEXC logoMEXC0.0360%39.4%
Bitunix logoBitunix0.0354%38.8%
BingX logoBingX0.0308%33.7%
Aster logoAster0.0222%24.3%
Gate logoGate0.0146%16.0%
Bybit logoBybit0.0050%5.5%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0050%5.5%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sadzby financovania · binance (7d, %)

Súvisiace údaje

XAN Údaje o likvidáciáchXAN Otvorené pozícieXAN Pomer Long/Short