Română

UNITREE Rate de finanțare

10 Bursă · avg -0.0003%

BursăRatăAnualizat
MEXC logoMEXC0.0112%12.3%
LBank logoLBank0.0110%12.1%
Binance logoBinance0.0107%11.7%
Bitget logoBitget0.0062%6.8%
Lighter logoLighter0.0032%3.5%
Aster logoAster0.0030%3.2%
Bybit logoBybit0.0000%0.0%
HTX logoHTX0.0000%0.0%
Bitunix logoBitunix-0.0055%-6.0%
Gate logoGate-0.0433%-47.4%

Funding cumulat (7d, %)

Rate de finanțare · binance (7d, %)

Date conexe

UNITREE Date despre lichidăriUNITREE Poziții deschiseUNITREE Raport Long/Short