Türkçe

BULLA logoBULLA Fonlama oranları

6 Borsa · avg 0.0376%

BorsaOranYıllık
Gate logoGate0.0464%50.8%
Binance logoBinance0.0441%48.3%
LBank logoLBank0.0441%48.3%
MEXC logoMEXC0.0440%48.2%
BingX logoBingX0.0419%45.9%
Aster logoAster0.0050%5.5%

Birikmiş fonlama (7d, %)

Fonlama oranları · binance (7d, %)

İlgili veriler

BULLA Likidasyon verileriBULLA Açık pozisyonBULLA Long/Short oranı