Türkçe

CRCL logoCRCL Fonlama oranları

12 Borsa · avg 0.0206%

BorsaOranYıllık
Aster logoAster0.0355%38.9%
Binance logoBinance0.0335%36.7%
LBank logoLBank0.0331%36.3%
Bitunix logoBitunix0.0328%35.9%
Bitget logoBitget0.0298%32.6%
KuCoin logoKuCoin0.0246%26.9%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0200%21.9%
Bybit logoBybit0.0130%14.2%
Paradex0.0128%14.0%
Crypto.com logoCrypto.com0.0074%8.1%
Lighter logoLighter0.0048%5.3%
Gate logoGate0.0000%0.0%

Birikmiş fonlama (7d, %)

Fonlama oranları · binance (7d, %)

İlgili veriler

CRCL Likidasyon verileriCRCL Açık pozisyonCRCL Long/Short oranı