Čeština

1000RATS Sazby financování

7 Burza · avg 0.0117%

BurzaSazbaRočně
Aster logoAster0.0321%35.2%
KuCoin logoKuCoin0.0120%13.1%
Bitunix logoBitunix0.0117%12.9%
Binance logoBinance0.0084%9.2%
MEXC logoMEXC0.0074%8.1%
Bybit logoBybit0.0050%5.5%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sazby financování · binance (7d, %)

Související data

1000RATS Data o likvidacích1000RATS Otevřené pozice1000RATS Poměr Long/Short