Norsk

F logoF Finansieringsrater

10 Børs · avg -0.0026%

BørsRateÅrlig
Gate logoGate0.0100%11.0%
Bybit logoBybit0.0050%5.5%
Binance logoBinance0.0015%1.7%
LBank logoLBank0.0015%1.7%
MEXC logoMEXC0.0014%1.5%
KuCoin logoKuCoin0.0007%0.8%
Bitunix logoBitunix-0.0003%-0.3%
Bitget logoBitget-0.0085%-9.3%
BingX logoBingX-0.0097%-10.6%
Aster logoAster-0.0281%-30.7%

Akkumulert funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterte data

F LikvideringsdataF Åpne posisjonerF Long/Short-forhold