Română

F logoF Rate de finanțare

10 Bursă · avg 0.0035%

BursăRatăAnualizat
Gate logoGate0.0100%11.0%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0049%5.4%
LBank logoLBank0.0045%4.9%
MEXC logoMEXC0.0044%4.8%
Binance logoBinance0.0043%4.7%
Bitunix logoBitunix0.0018%2.0%
BingX logoBingX0.0015%1.6%
Bybit logoBybit0.0008%0.9%
Aster logoAster-0.0018%-2.0%

Funding cumulat (7d, %)

Rate de finanțare · binance (7d, %)

Date conexe

F Date despre lichidăriF Poziții deschiseF Raport Long/Short