Nederlands

F logoF Financieringstarieven

10 Beurs · avg 0.0014%

BeursTariefOp jaarbasis
Gate logoGate0.0100%11.0%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%
Binance logoBinance0.0034%3.7%
LBank logoLBank0.0033%3.6%
MEXC logoMEXC0.0033%3.6%
Bitget logoBitget0.0032%3.5%
Bitunix logoBitunix0.0021%2.3%
BingX logoBingX0.0003%0.3%
Aster logoAster-0.0072%-7.9%
Bybit logoBybit-0.0092%-10.1%

Cumulatief funding (7d, %)

Financieringstarieven · binance (7d, %)

Gerelateerde gegevens

F LiquidatiegegevensF Openstaande positiesF Long/Short-verhouding