Română

APT logoAPT Rate de finanțare

20 Bursă · avg -0.0024%

BursăRatăAnualizat
dYdX0.0199%21.8%
Aster logoAster0.0100%11.0%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0100%11.0%
Bitget logoBitget0.0089%9.7%
BingX logoBingX0.0088%9.6%
Kraken logoKraken0.0078%8.5%
KuCoin logoKuCoin0.0053%5.8%
Crypto.com logoCrypto.com0.0027%2.9%
Backpack logoBackpack0.0013%1.4%
Hyperliquid logoHyperliquid0.0000%0.0%
OKX logoOKX-0.0016%-1.8%
LBank logoLBank-0.0082%-9.0%
Bybit logoBybit-0.0084%-9.2%
Bitunix logoBitunix-0.0086%-9.4%
MEXC logoMEXC-0.0087%-9.5%
Binance logoBinance-0.0089%-9.8%
Bitfinex logoBitfinex-0.0118%-13.0%
Lighter logoLighter-0.0136%-14.9%
HTX logoHTX-0.0224%-24.5%
Gate logoGate-0.0296%-32.4%

Funding cumulat (7d, %)

Rate de finanțare · binance (7d, %)

Date conexe

APT Date despre lichidăriAPT Poziții deschiseAPT Raport Long/Short