Dansk
Forside / Kryptovaluta / IBMX
IBMX logo

International Business Machines tokenized stock (x IBMX kurs

Placering #827Medfølger
International Business Machines tokenized stock (x Pris
$ 217.96 +1.90%
Officielt websted
-
Explorers
-
Kildekode
-
Etiket
-
Markedsværdi
$ 11,648,436
24T vol.
$ 1,443
Cirkulerende forsyning
53,443 IBMX
24H High/Low
-
-
Market Dominance
0.00%
24H Mængde
7.0000 IBMX
Omsætningshastighed
0.00%
Højeste/laveste i historien
$ 324.89
$ 213.89
Grundlæggende oplysningerMarkederHistoriske DataHolding Valuta

IBMX/USD

IBMX Markeder

Mere>>
SortérUdvekslingerHandelsparPlatform Pris24H Mængde24T vol.Procent
1Kraken logoKrakenIBMx/USD$ 217.966.6226 IBMx$ 1,4430.00%

Hvad er International Business Machines tokenized stock (x?

International Business Machines tokenized stock (x (IBMX) er en kryptovaluta, der i øjeblikket ligger nr. 827 målt på markedsværdi (ca. $11.65M).

På denne side finder du den aktuelle International Business Machines tokenized stock (x kurs med live graf, markedsværdi, handelspar og kurshistorik.

International Business Machines tokenized stock (x (IBMX) omregnet til fiat-valutaer

Valuta1 IBMX =
EUR195,61 €
USD217,96 US$
GBP163,70 £
JPY34.414 JP¥
TRY10.856,62 TRY
RUB17.559,21 RUB

Omregnet fra den aktuelle IBMX kurs med gældende valutakurser; kun vejledende.

International Business Machines tokenized stock (x Statistics

Pris
Pris$ 217.96
Price Change 24H+1.90%
Price Change 7D-3.09%
24T høj-
24T lav-
24T vol.$ 1,443
Markedsværdi
Markedsværdi$ 11,648,436
Placering#827
Market Dominance0.00%
Grundlæggende oplysninger
Etableret-
Maksimale forsyning-
Cirkulerende forsyning53,443
Core algoritme-
Incitamenter-
Hvidt Papir-
Social Kontakt-