Dansk

ETH logoETH Finansieringsrater

22 Børs · avg 0.0046%

BørsRateÅrligt
HTX logoHTX0.0100%11.0%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0100%11.0%
BingX logoBingX0.0098%10.7%
Bitget logoBitget0.0097%10.6%
OKX logoOKX0.0078%8.5%
Paradex0.0068%7.4%
Aster logoAster0.0066%7.2%
KuCoin logoKuCoin0.0064%7.0%
Bitfinex logoBitfinex0.0061%6.7%
LBank logoLBank0.0050%5.5%
MEXC logoMEXC0.0050%5.5%
Binance logoBinance0.0050%5.4%
Bitunix logoBitunix0.0039%4.3%
Gate logoGate0.0037%4.1%
Deribit0.0033%3.6%
Backpack logoBackpack0.0013%1.4%
Bybit logoBybit0.0010%1.1%
Lighter logoLighter0.0008%0.9%
Kraken logoKraken0.0003%0.4%
Hyperliquid logoHyperliquid0.0003%0.3%
dYdX-0.0000%-0.0%
Crypto.com logoCrypto.com-0.0008%-0.9%

Akkumuleret funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterede data

ETH LikvidationsdataETH Åbne positionerETH Long/Short-forhold