Norsk

TAKE logoTAKE Finansieringsrater

8 Børs · avg 0.0211%

BørsRateÅrlig
KuCoin logoKuCoin0.0261%28.6%
MEXC logoMEXC0.0242%26.5%
Binance logoBinance0.0240%26.2%
LBank logoLBank0.0240%26.2%
BingX logoBingX0.0238%26.0%
Bitunix logoBitunix0.0218%23.8%
Aster logoAster0.0204%22.3%
Gate logoGate0.0050%5.5%

Akkumulert funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterte data

TAKE LikvideringsdataTAKE Åpne posisjonerTAKE Long/Short-forhold