Slovenčina

TAKE logoTAKE Sadzby financovania

8 Burza · avg 0.0075%

BurzaSadzbaRočne
Aster logoAster0.0086%9.5%
KuCoin logoKuCoin0.0083%9.1%
Bitunix logoBitunix0.0079%8.6%
BingX logoBingX0.0076%8.3%
Binance logoBinance0.0074%8.2%
LBank logoLBank0.0074%8.2%
MEXC logoMEXC0.0074%8.1%
Gate logoGate0.0050%5.5%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sadzby financovania · binance (7d, %)

Súvisiace údaje

TAKE Údaje o likvidáciáchTAKE Otvorené pozícieTAKE Pomer Long/Short