Dansk
Forside / Kryptovaluta / ARIX
ARIX logo

Arix ARIX kurs

Placering #3401Medfølger
Arix Pris
$ 0.0002 -2.08%
Officielt websted
-
Explorers
-
Kildekode
-
Etiket
-
Markedsværdi
$ 18,261
24T vol.
$ 51,108
Cirkulerende forsyning
62,683,981 ARIX
86.46%
24H High/Low
-
-
Market Dominance
0.00%
24H Mængde
175,433,520 ARIX
Omsætningshastighed
2.80%
Højeste/laveste i historien
$ 4.0057
$ 0.0002
Grundlæggende oplysningerMarkederHistoriske DataHolding Valuta

ARIX/USD

ARIX Markeder

Mere>>
SortérUdvekslingerHandelsparPlatform Pris24H Mængde24T vol.Procent
1AscendEX logoAscendEXARIX/USDT$ 0.0002175,433,512 ARIX$ 51,1080.00%
2CoinEx logoCoinExARIX/USDT$ 0.00271,177,769 ARIX$ 3,2830.00%
3MEXC logoMEXCARIX/USDT$ 0.0019815,668 ARIX$ 1,5760.00%
4BingX logoBingXARIX/USDT$ 0.001473,957 ARIX$ 1100.00%
5LBank logoLBankARIX/USDT$ 0.003884 ARIX$ 00.00%

Hvad er Arix?

Arix (ARIX) er en kryptovaluta, der i øjeblikket ligger nr. 3401 målt på markedsværdi (ca. $18262).

På denne side finder du den aktuelle Arix kurs med live graf, markedsværdi, handelspar og kurshistorik.

Arix Token lunches[05/05/2020] By Arix team in Italy Arix Token is a decentralized exchange that is based on different liquidity pools. This exchange is this ability to be connected to the liquidity pool of other exchanges like:

Pancakeswap, 1inch , Soshi and Uniswap.MDEX

Furthermore its is connected to the liquidity pool of Teron network. So connection to 5 networks of block chain tron, Ethereum , Binance smart chain, Huobi chain and Solena. So with connecting to the Arix DEX network you can be connected with the highest speed and lowest price to this all liquidity pool.

Oversigt udarbejdet ud fra offentlige kilder; kun til reference, ikke investeringsrådgivning.

Arix (ARIX) omregnet til fiat-valutaer

Valuta1 ARIX =
EUR0,00026 €
USD0,0002913 US$
GBP0,0002178 £
JPY0,04569 JP¥
TRY0,01449 TRY
RUB0,02364 RUB

Omregnet fra den aktuelle ARIX kurs med gældende valutakurser; kun vejledende.

Arix Statistics

Pris
Pris$ 0.0002
Price Change 24H-2.08%
Price Change 7D+1.50%
24T høj-
24T lav-
24T vol.$ 51,108
Markedsværdi
Markedsværdi$ 18,261
Placering#3401
Market Dominance0.00%
Grundlæggende oplysninger
Etableret-
Maksimale forsyning72,500,000
Cirkulerende forsyning62,683,981
Core algoritme-
Incitamenter-
Hvidt Papir-
Social Kontakt-