Dansk

LYN logoLYN Finansieringsrater

10 Børs · avg 0.0311%

BørsRateÅrligt
Binance logoBinance0.0467%51.1%
LBank logoLBank0.0467%51.1%
MEXC logoMEXC0.0466%51.0%
Bitunix logoBitunix0.0456%49.9%
BingX logoBingX0.0446%48.8%
Gate logoGate0.0443%48.5%
Bybit logoBybit0.0135%14.8%
Aster logoAster0.0132%14.4%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Akkumuleret funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterede data

LYN LikvidationsdataLYN Åbne positionerLYN Long/Short-forhold