Dansk

LYN logoLYN Finansieringsrater

10 Børs · avg 0.0257%

BørsRateÅrligt
Bitunix logoBitunix0.0456%49.9%
BingX logoBingX0.0441%48.2%
LBank logoLBank0.0440%48.1%
MEXC logoMEXC0.0439%48.1%
Binance logoBinance0.0438%47.9%
Aster logoAster0.0120%13.2%
Gate logoGate0.0084%9.2%
Bybit logoBybit0.0050%5.5%
Bitget logoBitget0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Akkumuleret funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterede data

LYN LikvidationsdataLYN Åbne positionerLYN Long/Short-forhold