Dansk

ZRX logoZRX Finansieringsrater

11 Børs · avg -0.0038%

BørsRateÅrligt
Gate logoGate0.0100%11.0%
WhiteBIT logoWhiteBIT0.0050%5.5%
Bitunix logoBitunix0.0013%1.4%
Binance logoBinance0.0011%1.2%
LBank logoLBank0.0011%1.2%
MEXC logoMEXC0.0008%0.9%
BingX logoBingX0.0005%0.5%
KuCoin logoKuCoin-0.0019%-2.1%
Bitget logoBitget-0.0066%-7.2%
Crypto.com logoCrypto.com-0.0161%-17.6%
Bybit logoBybit-0.0371%-40.6%

Akkumuleret funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterede data

ZRX LikvidationsdataZRX Åbne positionerZRX Long/Short-forhold