Magyar

TRUTH logoTRUTH Finanszírozási ráták

9 Tőzsde · avg 0.0128%

TőzsdeRátaÉvesített
BingX logoBingX0.0340%37.2%
Bybit logoBybit0.0150%16.4%
Binance logoBinance0.0132%14.5%
MEXC logoMEXC0.0132%14.5%
LBank logoLBank0.0130%14.2%
Bitunix logoBitunix0.0120%13.2%
Aster logoAster0.0052%5.6%
Gate logoGate0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Halmozott funding (7d, %)

Finanszírozási ráták · binance (7d, %)

Kapcsolódó adatok

TRUTH Likvidációs adatokTRUTH Nyitott kötésállományTRUTH Long/Short arány