Română

TRUTH logoTRUTH Rate de finanțare

9 Bursă · avg 0.0092%

BursăRatăAnualizat
BingX logoBingX0.0211%23.1%
Bitunix logoBitunix0.0102%11.2%
LBank logoLBank0.0095%10.4%
Binance logoBinance0.0093%10.2%
MEXC logoMEXC0.0092%10.1%
Bybit logoBybit0.0086%9.4%
Gate logoGate0.0050%5.5%
Aster logoAster0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Funding cumulat (7d, %)

Rate de finanțare · binance (7d, %)

Date conexe

TRUTH Date despre lichidăriTRUTH Poziții deschiseTRUTH Raport Long/Short