Türkçe

TRUTH logoTRUTH Fonlama oranları

9 Borsa · avg 0.0185%

BorsaOranYıllık
Bybit logoBybit0.0266%29.1%
BingX logoBingX0.0265%29.0%
Bitunix logoBitunix0.0242%26.4%
LBank logoLBank0.0235%25.7%
MEXC logoMEXC0.0230%25.2%
Binance logoBinance0.0225%24.7%
Aster logoAster0.0106%11.6%
Gate logoGate0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Birikmiş fonlama (7d, %)

Fonlama oranları · binance (7d, %)

İlgili veriler

TRUTH Likidasyon verileriTRUTH Açık pozisyonTRUTH Long/Short oranı