Čeština

TRUTH logoTRUTH Sazby financování

9 Burza · avg 0.0300%

BurzaSazbaRočně
Bitunix logoBitunix0.0456%50.0%
LBank logoLBank0.0454%49.7%
MEXC logoMEXC0.0449%49.2%
Binance logoBinance0.0449%49.1%
BingX logoBingX0.0434%47.5%
Bybit logoBybit0.0189%20.7%
Aster logoAster0.0173%18.9%
Gate logoGate0.0050%5.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sazby financování · binance (7d, %)

Související data

TRUTH Data o likvidacíchTRUTH Otevřené poziceTRUTH Poměr Long/Short