Slovenčina

TRUTH logoTRUTH Sadzby financovania

9 Burza · avg 0.0205%

BurzaSadzbaRočne
LBank logoLBank0.0281%30.8%
MEXC logoMEXC0.0277%30.3%
Binance logoBinance0.0276%30.2%
BingX logoBingX0.0267%29.2%
Bybit logoBybit0.0247%27.0%
Bitunix logoBitunix0.0208%22.8%
Gate logoGate0.0139%15.2%
Aster logoAster0.0096%10.5%
KuCoin logoKuCoin0.0050%5.5%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sadzby financovania · binance (7d, %)

Súvisiace údaje

TRUTH Údaje o likvidáciáchTRUTH Otvorené pozícieTRUTH Pomer Long/Short