Norsk

AGT logoAGT Finansieringsrater

7 Børs · avg 0.0158%

BørsRateÅrlig
Aster logoAster0.0400%43.8%
Binance logoBinance0.0199%21.8%
LBank logoLBank0.0194%21.2%
MEXC logoMEXC0.0190%20.8%
KuCoin logoKuCoin0.0148%16.2%
BingX logoBingX0.0143%15.7%
Gate logoGate-0.0165%-18.1%

Akkumulert funding (7d, %)

Finansieringsrater · binance (7d, %)

Relaterte data

AGT LikvideringsdataAGT Åpne posisjonerAGT Long/Short-forhold