Türkçe

AGT logoAGT Fonlama oranları

7 Borsa · avg 0.0567%

BorsaOranYıllık
Aster logoAster0.0696%76.2%
Binance logoBinance0.0640%70.1%
LBank logoLBank0.0632%69.2%
MEXC logoMEXC0.0628%68.8%
Gate logoGate0.0489%53.5%
BingX logoBingX0.0489%53.5%
KuCoin logoKuCoin0.0395%43.3%

Birikmiş fonlama (7d, %)

Fonlama oranları · binance (7d, %)

İlgili veriler

AGT Likidasyon verileriAGT Açık pozisyonAGT Long/Short oranı