Svenska

AGT logoAGT Finansieringsräntor

7 Börs · avg 0.0570%

BörsRäntaÅrsbasis
Gate logoGate0.0780%85.4%
KuCoin logoKuCoin0.0643%70.4%
Aster logoAster0.0601%65.8%
Binance logoBinance0.0524%57.3%
LBank logoLBank0.0520%56.9%
MEXC logoMEXC0.0520%56.9%
BingX logoBingX0.0403%44.1%

Ackumulerad funding (7d, %)

Finansieringsräntor · binance (7d, %)

Relaterade data

AGT LikvidationsdataAGT Öppna positionerAGT Long/Short-kvot