Română

AGT logoAGT Rate de finanțare

7 Bursă · avg 0.1780%

BursăRatăAnualizat
Gate logoGate0.2289%250.6%
KuCoin logoKuCoin0.1843%201.8%
Aster logoAster0.1793%196.3%
LBank logoLBank0.1729%189.3%
MEXC logoMEXC0.1727%189.1%
Binance logoBinance0.1726%189.0%
BingX logoBingX0.1350%147.8%

Funding cumulat (7d, %)

Rate de finanțare · binance (7d, %)

Date conexe

AGT Date despre lichidăriAGT Poziții deschiseAGT Raport Long/Short