Polski

AGT logoAGT Stopy finansowania

7 Giełda · avg 0.0560%

GiełdaStopaW skali roku
Aster logoAster0.0707%77.4%
Binance logoBinance0.0635%69.5%
LBank logoLBank0.0632%69.2%
MEXC logoMEXC0.0625%68.4%
BingX logoBingX0.0502%55.0%
KuCoin logoKuCoin0.0416%45.6%
Gate logoGate0.0405%44.3%

Skumulowany funding (7d, %)

Stopy finansowania · binance (7d, %)

Powiązane dane

AGT Dane o likwidacjachAGT Otwarte pozycjeAGT Wskaźnik Long/Short