Slovenčina

AGT logoAGT Sadzby financovania

7 Burza · avg 0.0570%

BurzaSadzbaRočne
Gate logoGate0.0780%85.4%
KuCoin logoKuCoin0.0643%70.4%
Aster logoAster0.0601%65.8%
Binance logoBinance0.0524%57.3%
LBank logoLBank0.0520%56.9%
MEXC logoMEXC0.0520%56.9%
BingX logoBingX0.0403%44.1%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sadzby financovania · binance (7d, %)

Súvisiace údaje

AGT Údaje o likvidáciáchAGT Otvorené pozícieAGT Pomer Long/Short