Čeština

AGT logoAGT Sazby financování

7 Burza · avg 0.1561%

BurzaSazbaRočně
Gate logoGate0.1965%215.2%
KuCoin logoKuCoin0.1927%211.0%
Binance logoBinance0.1496%163.8%
MEXC logoMEXC0.1492%163.4%
LBank logoLBank0.1486%162.7%
Aster logoAster0.1464%160.3%
BingX logoBingX0.1094%119.8%

Kumulovaný funding (7d, %)

Sazby financování · binance (7d, %)

Související data

AGT Data o likvidacíchAGT Otevřené poziceAGT Poměr Long/Short